enkii.cz - Tv online enkii.cz - Divadlo Jary Cimrmana online enkii.cz - filmy online z youtube enkii.cz - vtipna VIDEA online enkii.cz - the X Files, Akta X online enkii.cz - Doctor Who, Pan Casu enkii.cz - deskova hra GO enkii.cz - Star Trek The Next Generation - Nova Generace enkii.cz - Papirove modely a vystrihovanky enkii.cz - Byl jednou jeden... vynalezce enkii.cz - Okresni prebor enkii.cz - Pohadky enkii.cz - MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal enkii.cz - Omalovanky k vytisknuti zdarma Enkii.cz - zabava pro vsechny
Okresní přebor - enkii.cz
Postavy
První Doctor
První Doctor (William Hartnell a Richard Hurndall) je zhruba 450 let starý a působí dojmem starého a zatvrzelého bručouna, má však rozsáhle technické a historické znalosti. První Doctor je brutálnější, než jeho "modernější" verze a nemá problémy se zabíjením. Jde o velice noblesního pána, který pečuje o svůj zevnějšek a nosí dokonale upravený oblek. S Prvním Doctorem také cestuje jeho vnučka. Přestože se někdy chová velice neomaleně, má dobré srdce a snaží se pomáhat svým přátelům.

Druhý Doctor
Druhý Doctor (Patrick Throughton) je po povahové i vzhledové stránce téměř opakem Doctora prvního. V obličeji působí, jako mnohem mladší a o svůj zevnějšek tolik nepečuje. Tuto svou vlastnost dokáže dokonale obrátit, ve svůj prospěch, kdy působí jako ošoupaný nekňuba, zatímco jako chytrý muž vymýšlí plány (trochu podobnost s Columbem). Typická je pro Druhého Doctora láska ke kloboukům a hraní na flétnu.

Třetí Doctor
Třetí Doctor (Jon Pertwee) přezdívaný "Švihák" se dá vždy bezpečně poznat podle pečlivě natupírovaných vlasů a drahých obleků. Ovládá bojové umění, miluje techniku a jeho největší záliba je řízení jakýchkoliv motorových vozidel. Sám také vlastní podivně vypadající Whomobil. Tento Doctor má velice silné morální zásady a opravdu hodně si váží svých společníků, naproti tomu někdy bývá arogantní a netrpělivý.

Čtvrtý Doctor
Čtvrtý Doctor (Tom Baker) je asi nejvýraznější a nejšílenější verze Doctora. Poznat lze opravdu jednoduše podle naprosto výstředního oblečení, barevné šály a častého klobouku. Miluje sladkosti a má plné kapsy všelijakého harampádí. Své společníky považuje za své nejlepší přátelé a sám odmítá si říkat "Pán Času". Jeho povaha sice působí bezstarostně a šíleně, je ale mnohem složitější.

Pátý Doctor
Pátý Doctor (Peter Davison) je v podstatě přesný opak Čtvrtého Doctora. Nosí uhlazený kostým inspirovaný Kriketovým stylem, na kterém z praktických důvodů nosí celer. Když přemýšlí, tak si nasazuje brýle, které nepotřebuje, aby působil moudře. K řešení vypjatých situací si Pátý Doctor vždy rád hodí korunou. Má tendence vidět dobro i ve svých nepřátelích a není moc vůdčí osobnost. Na rozdíl od předešlých Doctorů působí nejmladším dojmem a vyzařuje ze sebe jistou sílu a energii.

Šestý Doctor
Šestý Doctor (Colin Baker) je oproti Pátému Doctorovi naprosto dokonale vůdčí typ. Je si opravdu vědom své inteligence a "nadřazenosti". Má nízkou toleranci k hlouposti a dává to jasně najevo. Ovšem přes všechny tyto na první pohled špatné vlastnosti je ochoten a schopen bojovat proti zlu a prosadit si svůj názor. Nosí velice pestře zbarvený kabát a košili s otazníky, ovšem kostým tohoto Doctora se lehce mění s jeho povahou.

Sedmý Doctor
Sedmý Doctor (Silvester McCoy) má opět, podobně jako první Doctoři trošku starší vzhled. Nenávidí násilí a zbraně, takže se úspěchu snaží dosáhnout spíše rozumem a pomocí důvtipu. Nosí hnědý kabát, kostkované kalhoty, svetr s otazníky a červenou šálu. Typickým znakem pro Sedmého Doctora také je jeho klobouk a deštník ve tvaru otazníku.

Osmý Doctor
Osmý Doctor (Paul McGann) se vyskytuje pouze v závěrečném filmu původního seriálu. Má velice noblesní styl oblečení. Na rozdíl od předešlých Doctorů působí mladě. Povahově je veselý, usměvavý a romantický. Po regeneraci je nějakou dobu zmatený a ani neví, kdo sám je. Je pacifistický, což byl během Časové války jeho největší problém.

Válečný Doctor
Válečník, nebo někdy také Válečný Doctor (John Hurt) je inkarnace "Doctora" v době Časové války. Je možné jej vidět v epizodě "Day of the Doctor" kde má společně s Desátým a Jedenáctým Doctorem hlavní roli. Regeneroval z Osmého Doctora, aby mohl bojovat v časové válce, číslování se ale nemění, protože jak Válečník, tak následní Doctoři o něm odmítají přemýšlet, jako o Doctorovi, jelikož i přesto, že udělal, co považoval za nutné, tak nejednal v zájmu "Doctora".

Devátý Doctor
Devátý Doctor (Christopher Eccleston) je první Doctorem vyskytujícím se v novém seriálu z roku 2005. Je vysoký, má veliké uši, téměř žádné vlasy a nosí černou koženou bundu a kožené boty. Přestože není po obličejové stránce příliš sympatický, tak si dokáže utahovat téměř z čehokoliv a rád si dělá srandu ze svých společníků. Ovšem pokud se dostane do nebezpečné situace, tak jde humor stranou a je schopen vše vyřešit pomocí chladné logiky a rozumu.

Desátý Doctor
Desátý Doctor (David Tennant) je asi obecně nejoblíbenější verzí Doctora. Nosí modrý nebo hnědý oblek a na něm dlouhý hnědý kabát. Působí mladším dojmem, než Doctor devátý a stejně jako on si dokáže ze všeho utahovat. Svou oblíbenosti si získal kvůli dokonalému kontrastu humoru, inteligence i akce. Proslavil se také svou oblíbenou hláškou "Allons-y", kterou velice rád používá, kdykoliv k tomu má jen příležitost. Když přemýšlí, tak si rád nasazuje brýle, které vůbec nepotřebuje, aby působil moudře (opakuje zvyk Pátého).

Jedenáctý Doctor
Jedenáctý Doctor (Matt Smith) je bláznivý a opravdu velice dětinský Doctor. Pokud se vám praštěný zdál kterýkoliv jiný Doctor, tak u jedenáctého svůj dojem minimálně ztrojnásobíte. Miluje bojový pokřik "GERONIMO", který užívá ve všech vzrušujících chvílích. Rád nosí naprosto praštěný oblek a motýlka, protože jak sám říká "Motýlci jsou Cool!" Také kdykoliv má možnost, tak si nasadí Fez, který rovněž jako motýlka považuje, za naprosto moderní záležitost.

Dvanáctý Doctor
Dvanáctý Doctor (Peter Capaldi) je nejaktuálnější inkarnací Doctora. Prozatím se vyskytuje jen v jedné sérii. Povahově je více podobný klasickým Doctorům. Na rozdíl od posledních dvou Doctorů je mnohem starší, temnější a má docela černý smysl pro humor. Neustálé něco vypočítává a není schopen připustit, že by se také mohl mýlit. Hlavním rozdílem od posledních Doctorů je asi fakt, že je brutálnější a je si vědom toho, že ne vždy je možné zachránit všechny.

     Menu

     Reklama
     AONN.cz

NIKEE VTIPY - psane a kreslene vtipy na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
   © Enkii                2019

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com